Samsung Galaxy i5503 Çıktı

Dünyanıın önde gelen telefon üreticilerinden biri olan Samsung firması, sosyal bir tarz yansıtan i5503 Galaxy 550’yi 550 Lira satış fiyatıyle birlikte Türkiye pazarına çıkardığını bildirdi.

Android işletim sistemi kullanan bu model, Social Hub desteğiyle birlikte kullanıcıların sosyal ağ bilgilerini, rehberdeki kişilerin telefon, email, fotoğraf gibi bilgilerini özel bir merkezde depolayarak, tek bir kanal üzerinden ulaşabilmelerine olanak sağlıyor.

Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarla çok içli dışlıysanız, Samsung’un bu modeli ile birlikte çok kolay bir şekilde profil güncellemelerinizi gerçekleştirebilir, arkadaş listenizdeki kişileri görebilir ve bu kişilerle sohbet edebilirsiniz. Özellikle en büyük avantajı kuşkusuz tüm bu saydığımız şeylerin tek bir çatı altından yapılıyor olması. Samsung Galaxy i5503 ile birlikte organize ettiğiniz partileri veya gezileri Facebook’ta yayınlayabilir, o anda olduğunuz mekanı yada adresi Foursquare aracılığıyla yayınlayabilir hatta çektiğiniz mobil fotoğraflarıda çok kolay bir şekilde Flickr adresine yükleyerek paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir