Samsung Gingerbread Galaxy 2 Yolda Mı?

Samsung Şirketi Google ile yaptığı ortaklık sonucu Nexus S telefonu piyasaya çıkarmıştı. Şimdi ise bu işbirliğinden sızan habere göre ortakların Samsung Andorid 2.3 mobil işletim sistemi bulunduran yeni bir akıllı telefon üreteceği gündemde yerini almış durumda.

Yeni modelin Samsung’un yeni amiral gemisi olacağı konuşuluyor. Teknik özellikleri ve tasarımı ile şimdiden oldukça büyük bir beğeni toplayan Samsung modelinin konsepti, Galaxy 2 adını alacağa benziyor. Modelin görselleri ise Engadget tarafından internet ortamına çoktan sürülmüş durumda. Bu görsellerde ön plana çıkan ise yeni akıllı cihazda 4.3 ya da 4.5 inç genişliğinde bir ekran bulunacağı oluyor. Ayrıca bu ekranın Super Amoled özelliği bünyesinde barındırması da, dikkat çeken diğer özellikler arasında yer alıyor. Bunun yanında Samsung’un yeni amiral gemisinde ön plana çıkan diğer eklenti ve özellikler arasında Android işletim sistemi, 8 megapiksel LED flaş eklentili kamera, Full HD video kaydedici ve oynatıcı, 16 GB hafıza, 1.2 GHz hızında işlemci, WI-FI, 14.4 Mbps HSDPA / 5.76 Mbps HSUPA, GPS, bluetooth 3.0, universal e-book programı ve C2DM ile Google cihaz servisleri eklentisi bulunuyor.

Samsung 2.3 Gingerbread Galaxy 2 adıyla yeniden gönülleri fethetmeye geliyor. Samsung ve Google işbirliği gelişmelerle ve iyileştirmelerle tüm hızıyla devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir