Android’e Özel Uygulama Tavsiyeleri StumbleUpon’dan!

Çokça zaman önce kullanıma giren ve internet kullanıcıları için zevklerine uygun web siteleri bulmaya yardımcı olan StumbleUpon, kullanıcılarına bu konuda kolaylık sağlayan bir uygulama niteliğindedir. StumbleUpon şimdilerde aynı hizmeti mobil uygulamalar için de vermeye başladı.

Ayrıca Android cihazlar için sunulan StumbleUpon uygulamasında yapılan güncelleme ile eklenen yeni bir özellik sayesinde Android’li cihaz kullanıcılarına memnun kalabilecekleri bir uygulama önerisi de sunuldu. Bu uygulamanın mevcut Android uygulama veritabanından çektiği tavsiyelerin iyi bir başlangıç olduğunu söylemek pek yanlış olmaz.
StumbleUpon kullanıcı bilgileriyle uygulama içinde giriş yapıldıktan sonra telefondaki yüklü uygulama bilgilerine ulaşmak için kullanıcıdan izin isteyen bu uygulama, bundan sonraki benzer uygulamalarda da ekran görüntüleri ve Android Market puanları ile kullanıcının karşısına çıkacak. Bu sayede özellikle Android’li telefonlar için güvenli ve geniş yelpazeli bir platform StumbleUpon tarafından tüm kullanıcılara sunulacak. StumbleUpon uygulamaları ve çözüm önerileri bu şekilde kullanıcı açısından daha kullanışlı hale gelirken, telefonlara uygulanan güncellemeler de kullanıcıların yönlendirilmesine imkan tanıyacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir