Vodafone Cep1 Tarifesini Yeniledi

Vodafone her yöne uygun görüşme olanağı sağladığı Cep1 tarifesinde Bahara özel bir çalışma yaparak indirime gitti. Bu sayede yüklenilen bakiyelerle daha uyguna görüşme imkânı sunmayı amaçlıyor.

Eski Cep1 tarifesinde 20 TL ile 30 TL arasında yükleme yapıldığında Dakika başı 30 kuruş düşüyordu. 30 TL ile 50 TL arasında yükleme yapıldığında ise 3 dakikada 30 kuruş düşüyordu.

Yeni Bahar Kampanyası sayesinde Cep1 tarifesinde 20 TL ile 30 TL arasında yükleme yapmanız durumunda 2 Dakikası 30 kuruşa görüşme imkânı sunuyor.

Normalde tarife eskisi gibi olsa da Haziran ayı sonuna kadar Bahar kampanyası neticesinde tarifede böyle bir düzenleme yoluna gitti.

Ancak genel Vodafone kampanyalarında olduğu gibi bu kampanyada Haziran ayı sonrasında kalıcı olacak gibi görünüyor. Çünkü daha önceki kampanyalarda da bu şekilde bir çalışmalar yapıldı ve kampanyalar kalıcı hale getirildi.

Yazımızın sonunda dilerseniz kısa bir bilgi vereyim. Tarifeler arasında her yöne görüşme yapanlar için en uygun tarifelerden birisi ve artık düşük yükleme içinde oldukça avantajlı.