Nokia N8 Çıkış Tarihi Nihayet Açıklandı

Nokia firmasının büyük ümitler bağladığı, kullanıcıların ise merakla beklediği Nokia N8 için firma tarafından piyasaya çıkış tarihi belirlendi.

Nokia firması için büyük önem taşıyan yeni nesil akıllı telefonu N8 için Nokia İletişim Müdürü Tapani Kaskinen tarafından yapılan açıklamada 8 GB hafızaya sahip ürünün 30 Eylül’de dağıtıma çıkacağını, 16 GB hafızaya sahip olan çoklu dokunmatiğe sahip ürünün ise Ekim ayı içerisinde kullanıcıları ile buluşacağı bilgisini verdi.

Firma açıkçası bu kadar büyük bir yatırım yaptığı ve özellik bakımından oldukça fazla şey sunabilecek bir ürün için açıklama konusunda neden bu kadar korku duyuyor anlamış değiliz.

Ürün hakkında yapılan açıklama sonrasında gözler Ekim ayı içerisine çevrilmiş durumda. Eğer bir sorun açıklayıp dağıtım tarihini ertelemezlerse ürün Ekim ayı içerisinde oldukça gösterişli bir şekilde tanıtılacak.

Zaten yapılacak olan reklam filminde Pamela Anderson‘un oynatılacak olması da bunun göstergelerinden birisi olarak ele alınabilir sanırım.

Bakalım Nokia bu ürün ile piyasada akıllı telefon alanında adından daha fazla söz ettirebilecek mi. Yoksa rakipleri ona yetişecekler mi?